SIŁA, INNOWACYJNOŚĆ I NASTAWIENIE NA JAKOŚĆ

Polaris® to stabilna finansowo, dynamicznie rozwijająca się amerykańska firma, której roczna wartość sprzedaży przekracza 3 miliardy dolarów. Jesteśmy światowym liderem na rynku sprzętów do sportów motorowych – firmą, której zaufali dealerzy marki Polaris®, dystrybutorzy i motocykliści z ponad 130 krajów.


W Polaris® innowacyjność jest tym, co motywuje nas do działania. Projektujemy i budujemy pojazdy marki premium, wykorzystując do tego celu najnowsze technologie i procesy produkcyjne. Na całym świecie uzyskaliśmy ponad 350 patentów na produkty. Polaris® produkuje skutery śnieżne, pojazdy terenowe (ATV i Side by Side) oraz motocykle, w tym te pod marką Indian Motorcycle®


SPolaris® jest dumnym dostawcą sprzętu dla wojska Stanów Zjednoczonych. Dostarczamy specjalnie wyposażone pojazdy terenowe wykorzystywane w operacjach militarnych na całym świecie. Indian Motorcycle® ma bogatą historię jako legendarny dostawca sprzętu dla wojska, której początki sięgają I wojny światowej, kiedy to firma dostarczyła 60% motocykli użytkowanych przez wojsko amerykańskie i siły alianckie. W czasie II wojny światowej firma Indian Motorcycle® produkowała nowe, innowacyjne modele, z których wiele wyposażonych było w wózki boczne. Motocykle te wniosły znaczący wkład w powodzenie działań wojsk amerykańskich i państw sojuszniczych.


Kontakt z naszą centralą jest możliwy za pośrednictwem infolinii: 0800 915 6720
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00 Soboty i niedziele: Zamknięte
Opcjonalnie prosimy o kontakt mailowy na adres: victoryinfouk@polaris.com