POCZĄTEK LEGENDY ŻUŻLA AMERYKAŃSKIEGO

Od pokoleń firma Indian Motorcycle® dominowała w świecie wyścigów motocyklowych. Po wielu latach powracamy do flat tracku na fali zwycięstw. Dzięki specjalnie zbudowanemu motocyklowi wyścigowemu o rewolucyjnej konstrukcji oraz nowemu zespołowi Indian Motorcycle® Wrecking Crew™ z trzema najlepszymi zawodnikami na świecie, marka Indian Motorcycle® powróciła do świata wyścigów w lepszej formie niż kiedykolwiek.

MOTOCYKL JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Od pokoleń firma Indian® Motorcycle dominowała w świecie wyścigów motocyklowych. Dziś kontynuujemy to dziedzictwo. FTR750 to mocny i sprawdzony motocykl ceniony przez najlepszych na świecie kierowców wyścigowych. Indian Scout FTR750 powstał specjalnie po to, aby zrewolucjonizować wyścigi we flat tracku. Wraz z wprowadzeniem silnika o pojemności 750 cm3 przesunęliśmy granice technologii V-twin, a dzięki oryginalnemu podejściu konstruktorów udało nam się maksymalnie wykorzystać potencjał tej jednostki.

The purpose built Indian Scout FTR750 revolutionized Flat Track racing. We combined form and function to push the boundaries of speed, maximize efficiency, and redefine control.

ftr750-diagram
ZESPÓŁ INDIAN WRECKING CREW

Historia sukcesów marki Indian Motorcycle przez lata szła w parze z wygranymi w wyścigach. Poznaj nowy zespół Indian Motorcycle Wrecking Crew zdeterminowany, aby kontynuować dominację na podiach mistrzostw.

Czterokrotny zdobywca mistrzowskiego tytułu AMA Pro Flat Track Grand National

Doradca techniczny i trener motocyklowy

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image

Król baggerów

Indian Challenger powraca do wyścigów serii „King of the Baggers” 2022. Zespół, na czele którego stanie Tyler O’Hara — zwycięzca poprzednich edycji, zawalczy o odzyskanie korony i utrzymanie dominacji marki Indian Motorcycle w świecie wyścigów.

HISTORIA WYŚCIGÓW

DZIEDZICTWO ZWYCIĘZCÓW

Marka Indian Motorcycle® może poszczycić się udokumentowaną historią rywalizacji we flat tracku. Zespół Wrecking Crew ścigający się pod szyldem Indian Motorcycle w latach 40. i 50. ubiegłego wieku, w pierwotnym składzie Ernie Beckman, Bill Tuman i Bobby Hill, to prawdziwa legenda motosportu. Legenda zespołu została zbudowana na sławnej już rywalizacji pomiędzy marką Indian a Harley-Davidson®.

Dziś wracamy, aby rozpalić ponownie ogień, który przez lata definiował charakter żużla amerykańskiego. Wraz z nowym, rewolucyjnym motocyklem i zespołem Indian Motorcycle® Wrecking Crew w nowym składzie, rzucamy wyzwanie wiodącym producentom motocykli na całym świecie i przybywamy, aby odzyskać miejsce w czołówce sportu żużlowego.

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image